Дві шафи близнюка на загальний коридор, Київ.


Які тільки різноманітні коридори НЕ спроектують наші архітектори.Разлічной форми, від довгих прямокутних до ромбових з квадратнимі.І якщо є зайвий простір на загальному корідоре.Почему б не зробити простий дерев’яний шкаф.Для зберігання недорогих вещей.Ітак:

шафа

Дві шафи близнюка зроблені по вулиці Чардар, Кіев.Ізготовлена меблі з соснової дерев’яної вагонкі.Ізначально проектувався 1-один шкафчік.Но так як коридор загальний, на двох соседей.Пошел замовлення і на другий варіант (аналогічний, копія) від другого сусіда.

шафа-загальний-коридор.jpeg2

Конструкцію вирішили робити на чотири полкі.Пятой служить кришка, верхушка.Проверенная навантаження на кожну полицю більше 80 кг.Шіріна 1,3 на висоту 2,3 метра.Глубіна звужується як і коридор від 60 до 40 сантіметров.Смотріте на фото.На дверцята для фіксації закриття були поставлені міні вуха (для навісних замків).

шафа-загальний-коридор.jpeg3

Собівартість, на матеріал на 2015 рік-на Харківському лад ринке.Обошлось в 1500 гривень. +++ Робота 800.Ітого в загальній складності при нинішніх ценах.Шкаф на загальний коридор коштує 2300 гр.

Замовити шафу можна по тел.мастер.-097-114-02-62 Вадим.

Більше фото на сайті